MEN w SPRAWIE REKRUTACJI

Szanowni Państwo!

Ministerstwo Edukacji Narodowej

informuje, że przygotowano kolejną część materiałów informacyjnych dotyczących rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.  

W załączeniu przekazuję ulotkę opracowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną. W materiale tym opisano szczegółowo zasady rekrutacji, w tym terminy egzaminów i sposób punktowania. Jestem przekona, że zawarte w ulotce informacje odpowiedzą na wiele pytań i wątpliwości związanych z naborem do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.  

Informuję, że ulotki w wersji papierowej zostały przygotowane dla wszystkich uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz III klas gimnazjów. Wkrótce wyślemy je do kuratoriów oświaty, które ustalą zasady dystrybucji materiałów do szkół.  

Do wiadomości dołączam również komunikat MEN, w którym znajdą Państwo m.in. informację o działaniach informacyjnych ministerstwa, wsparciu samorządów przy rekrutacji na rok szkolny 2019/2020, a także statystyki dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

 

Z wyrazami szacunku

Anna Zalewska

Minister Edukacji Narodowej

Proszę zapoznać się z treścią załączników

 

Opublikowano: 06 grudnia 2018 16:39

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

komunikat_men_na_temat_rekrutacji_na_rok_szkolny_20192020_w_wersji_word.docx [165.13 KB]

list_minister_edukacji_do_rodzicow_w_wersji_pdf_2019_20.pdf [296.39 KB]

ulotka_dotyczaca_rekrutacji__na_rok_szkolny_20192020_w_wersji_pdf.pdf [2.62 MB]

Wyświetleń: 303

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pecnej

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony