FESTYN RODZINNY 2019

Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej w Pecnej

25 maja 2019 roku

 

 

                Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Dnia Mamy i Dnia Ojca na stałe już zapisany jest w kalendarzu Szkoły Podstawowej w Pecnej. W tym roku szkolnym odbył się w sobotę 25 maja.

Dyrekcja, Rada Rodziców, a także nauczyciele i pracownicy szkoły dołożyli wszelkich starań, by dzieci i ich rodzice spędzili miło czas oraz mieli do dyspozycji mnóstwo atrakcji.

            Festyn Rodzinny rozpoczął się o godz. 10.30 występami najmłodszych dzieci z naszej szkoły. Przedszkolaki przebrane za motyle, biedronki, pszczoły i sowy zaprezentowały publiczności swoje umiejętności taneczne. Następnie uczniowie z klas I – II oraz klasy Va zatańczyli swój układ choreograficzny, wzbudzając zachwyt publiczności. Uczestnicy zajęć tanecznych Szkoły Tańca Hajdasz, również zaprezentowali występ, przygotowany w trakcie popołudniowych zajęć. Zuzia Kubasik i Oliwia Ptaszyńska oczarowały publiczność wspaniałym śpiewem.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pecnej oraz okolicznych miejscowości miały tego dnia możliwość darmowego skorzystania z licznych atrakcji: trampoliny, dmuchanej zjeżdżalni, suchego basenu z kolorowymi piłeczkami. Nie brakowało też chętnych do pomalowania twarzy, zrobienia „tatuaży” przeznaczonymi do tego celu kredkami. Dużym zainteresowaniem cieszył się paintball. Cały czas działała Kolejka Parkowa, należąca do pana Roberta Bociana. Sympatycy zwierząt mogli pobawić się w Wiejskiej Zagrodzie oraz przyjrzeć się  kozom, kaczce i królikom należącym do pana Grzegorza Kosowskiego.

Kto zgłodniał, mógł zjeść pyszny krupnik lub kiełbaskę z grilla albo wybrać słodkie przekąski serwowane z kawą w holu szkoły. Nowością w tym roku był Food truck. Kiełbaski sponsorowała Rada Rodziców, a wszystkie słodkości przygotowali rodzice uczniów naszej szkoły.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festynu serdecznie dziękujemy. Tych zaś, którym się spodobało, zapraszamy za rok.

Dorota Paluszkiewicz

Opublikowano: 13 czerwca 2019 21:00

Kategoria: Wydarzenia

Zdjęcia:

Wyświetleń: 372

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pecnej

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony