POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW SZKOŁY

Pożegnanie uczniów oddziałów gimnazjalnych oraz uczniów klasy ósmej.

Dobiegł końca etap nauki w Gimnazjum dla uczniów, którzy byli ostatnim rocznikiem uczącym się w oparciu o zmianę systemu oświaty z 1999 roku. Do historii przeszło Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Pecnej, które wykształciło ponad 700 absolwentów. Spośród nich wyłoniono wielu laureatów olimpiad przedmiotowych, konkursów, wydarzeń artystycznych czy zawodów sportowych z osiągnięciami na szczeblu powiatu i województwa.

Ponowna zmiana systemu oświaty sprawiła, że tegorocznymi absolwentami byli też uczniowie ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Pecnej. Podniosła uroczystość miała miejsce 12 czerwca w sali gimnastycznej przy ul. Głównej 20.

Podsumowując minione dwa lata z oddziałami gimnazjalnymi składam serdeczne podziękowania uczniom za starania, umiejętność odnalezienia się w nowych warunkach, zapał do nauki oraz działalność w wielu dziedzinach, zarówno w obszarze edukacji, jak i życia społecznego. Wszystkim rodzicom naszych tegorocznych absolwentów dziękuję za zrozumienie, pomoc oraz zaangażowanie w życie szkoły.

Nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom dziękuję za podnoszenie jakości pracy szkoły, oddziaływanie wychowawcze oraz pracę na rzecz całej społeczności uczniowskiej.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 najstarszych klas Szkoły Podstawowej w Pecnej.

Dodatkowe zdjęcia pod adresem: https://martajankowska.pixieset.com//pecna/

HASŁO: 2019

Ponadto w załączeniu krótki rys historyczny dotyczący Gimnazjum.

Z okazji wakacji składam uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły, życzenia słonecznej pogody, odkrycia wielu ciekawych miejsc, nawiązania nowych znajomości oraz bezpiecznego wypoczynku. W nowym roku szkolnym, życzę absolwentom realizacji planów związanych z dalszym kształceniem, rozwijania pasji i zainteresowań oraz sukcesów edukacyjnych.

 

Wicedyrektor Aurelia Budzińska

Opublikowano: 03 lipca 2019 09:51

Kategoria: Wydarzenia

Zdjęcia:

Załączniki:

geneza_powstania_gimnazjum.docx [21.84 KB]

Wyświetleń: 633

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pecnej

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony