SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW SZKOLNYCH 2019/2020

Sukcesy sportowe naszych uczniów

 

Tegoroczny rok szkolny rozpoczął się dla naszych uczniów dość intensywnie jeśli chodzi o rozgrywki sportowe w ramach SZS Wielkopolska. Warto dodać, iż odnieśliśmy też w nich spore sukcesy. Przedstawiamy listę i wyniki poszczególnych startów:

1.      Gminne Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Daszewicach

 (IV miejsce dziewcząt w kategorii Dzieci 2007 i młodsi)

Uczestniczyły: Elisa, Nicole, Alexiia Spychała, Marysia Buraczewska, Olga Paluszkiewicz, Jagoda Markiewicz, Gabriela Doruch, Wiktoria Matuszak, Julia Szymańska, Aleksandra Zerba.

2.      Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Chłopców w Rogalinku (III miejsce w kategorii Dzieci 2007 i młodsi)

Uczestniczyli: Patryk Bagrowski, Dominik Ziółkowski, Antoni Walkowiak, Oliwier Tylczyński, Kacper Wojciechowski, Albert Chętkowski, Krzysztof Błaczkowski, Bartosz Ciesielski, Kacper Grabski, Wojciech Rutkowski, Janek Walkowiak.

3.      Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Dziewcząt w Rogalinku (I miejsce w kategorii Dzieci 2007 i młodsi)

Uczestniczyły: Marysia Buraczewska, Zuzanna Jodko, Waleria Kędziora, Wiktoria Szymanowska, Oliwia Ptaszyńska, Anna Woźna, Olga Paluszkiewicz, Natalia Krychowska, Nikola Mikołajczak.

Ponadto dziewczęta zajęły:

- II miejsce w zawodach Półfinału Powiatu Poznańskiego w Pecnej

- IV miejsce w Finale Powiatu Poznańskiego w Paczkowie

4.      Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Dziewcząt w Pecnej (III miejsce w kategorii Młodzieży 2005-2006)

Uczestniczyły: Nicole Rotnicka, Julia Błaczkowska, Julia Mikołajczak, Kinga Kramer, Zofia Górkowska, Martyna Czaja, Judyta Śremska, Wiktoria Hamulska, Wiktoria Idziak.

5.      Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Chłopców w Pecnej (I miejsce w kategorii Młodzieży 2005-2006)

Uczestniczyli: Filip Gierek, Wojciech Baraniak, Marcin Lisek, Kasjan Michalak, Axel Menka, Jakub i Patryk Pachołek, Nikodem Mikołajczak, Szymon Marchut, Maksymilian Kęsicki, Wiktor Bocian, Jakub Taciak.

Ponadto chłopcy zajęli:

- I miejsce w zawodach Półfinału Powiatu Poznańskiego w Pecnej

- II miejsce w Finale Powiatu Poznańskiego w Gułtowach

- V miejsce w zawodach Rejonowych w Nowym Mieście nad Wartą

6.      Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Pecnej  

(I miejsce w kategorii Dzieci 2007 i młodsi)

Uczestniczyły: Marysia Buraczewska, Jolanta Kóska

Ponadto dziewczęta uczestniczyły:

Zawody Powiatowe w Pecnej

7.      Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców w Pecnej  

(I miejsce w kategorii Dzieci 2007 i młodsi)

Uczestniczyli: Kacper Wojciechowski, Antoni Walkowiak, Franciszek Gierek

Ponadto chłopcy uczestniczyli:

Zawody Powiatowe w Pecnej

8.      Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców w Pecnej  

(I miejsce w kategorii Młodzieży 2005 i 2006)

Uczestniczyli: Axel Menka, Nikodem Mikołajczak, Patryk i Jakub Pachołek, Marcin Lisek

Ponadto chłopcy uczestniczyli:

Zawody Powiatowe w Pecnej

Gratulujemy naszym uczniom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Warte podkreślenia jest, iż większość zawodów organizowana była przez naszą szkołę w sali gimnastycznej, zarówno te rangi gminnej, jak i powiatowej. Gościliśmy wiele szkół z terenu powiatu poznańskiego wraz z uczniami i nauczycielami, których zawsze na otwarciu zawodów witała nasza pani v-ce dyrektor Aurelia Budzińska. Sama zaś organizacja stała na wysokim poziomie, czego dowodem jest zadowolenie naszych gości.

Podsumowując powyższe słowa warto te zawody jeszcze raz wymienić:

  1. Gminne Mistrzostwa w Unihokeju Dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży
  2. Gminne Mistrzostwa w Unihokeju Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży
  3. Gminne Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
    w kategorii Igrzyska Dzieci i Młodzieży
  4. Półfinały Powiatu Dziewcząt w Unihokeju w kategorii Igrzyska Dzieci
  5. Półfinały Powiatu Chłopców w Unihokeju w kategorii Igrzyska Młodzieży
  6. Finały Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci
  7. Finały Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży
  8. Finały Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w kategorii Licealiady.

Dyrektor Szkoły Małgorzata Sroczyńska, składa serdeczne gratulacje z tytułu osiągniętych sukcesów uczniom oraz nauczycielowi wychowania fizycznego p. Przemysławowi Biernatowi za wkład pracy w przygotowanie naszych reprezentantów do udziału w zawodach z szerokiej palety dyscyplin.

Oddzielne gratulacje i podziękowania składa wicedyrektor za świetną organizację oraz sprawne przeprowadzenie zawodów panu Przemysławowi Biernatowi a także panu Mieczysławowi Janikowi za wsparcie w sędziowaniu zawodów.

Jest nam niezmiernie miło, że w sędziowanie zaangażowali się nasi absolwenci, którzy również wnieśli swój wkład pracy w organizację Igrzysk Dzieci i Młodzieży. Podziękowania otrzymują: Wojciech Kimel, Mateusz Manulewicz, Bartosz Ziółkowski.

ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!

Opublikowano: 05 grudnia 2019 21:36

Kategoria: Wydarzenia

Zdjęcia:

Wyświetleń: 434

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pecnej

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony