ZAPROSZENIE NA KONCERT

WitajcieUśmiech

Już w najbliższy piątek spotkamy się z poznańskim duetem THE ROADHOUSE. Zespół  istnieje od 2014 r., a w jego skład wchodzą: śpiewający i grający na gitarze Adam Czech oraz dośpiewujący i obsługujący drugą gitarę Mateusz Rychły. Panowie na koncie mają ponad 150 występów. THE ROADHOUSE wykonuje własne aranżacje standardów muzyki amerykańskiej (americana, country, blues, folk, bluegrass) z repertuaru Boba Dylana, Allman Brothers, Johnny'ego Casha, Eagles, Creedence Clearwater Revival oraz własne aranżacje znanych utworów rock/pop (Dire Straits, Rolling Stones, AC/DC, Genesis, Ray Charles itd.). Zespół nie szufladkuje się gatunkowo, z powodzeniem występował na tak odmiennych festiwalach jak Suwałki Blues Festiwal, Czyste Country Wolsztyn czy DragonFolk Fest.

Również w piątek zaprezentuje się przed nami mosińska grupa PoTrzecie… Piotr, Michał i Maciej, czyli trzech przystojniaków, którzy od czasu do czasu chwytają za instrumenty i starają się innym umilać chwile (sobie przy okazji też). Posłuchamy Dalekiego brzegu, opowieści o Bezgłowym, poznamy Złotowłosą i … kilka niespodziewajek. Przybywajcie !!!

Nareszcie przed szeroką publicznością!!! Gabrysia i Wojtek!!! Na co dzień, przeważnie online, pilnie szlifują swoje umiejętności pod uważnym okiem i uchem Carlosa Ramireza, a już w piątek na scenie przed żywymi odbiorcami. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z młodymi gitarzystami. Przyjdźcie tłumnie, i mocno trzymajcie kciuki za artystów i oczywiście za pogodę!!!

 

Piątek. 10 lipca br. start o godz. 20:30, teren SP 1  w Mosinie, ul. Szkolna 1

Do zobaczenia

Piotr Demuth MOK

Opublikowano: 08 lipca 2020 20:55

Kategoria: Wydarzenia

Wyświetleń: 39

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa w Pecnej

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony